Historie 

Vše pro tisk všeho druhu – to je velkoobchod papírem - PAPÍR PARTNER S.R.O., správný a spolehlivý partner pro kancelář i domov, běžný tisk či kopírování i náročné polygrafické práce. Na trhu působíme již od roku 1991 a po celou tuto dobu svým zákazníkům poskytujeme kvalitní papír všeho druhu od xerografického papíru a papírových obálek různých rozměrů přes speciální světlotiskový papír Diazo, materiály pro velkoplošný tisk - bannery, samolepící fólie, papíry, PVC desky a v neposlední řadě běžný kancelářský sortiment.  

Výroba papíru PAPÍR PARTNER S.R.O.

formátovací stroj na papírové jumbo role

Jsme jedni z mála výrobců papírových rolí pro velkoplošné plotry a kopírovací stroje. Můžeme zpracovávat různé gramáže papíru od 50 – 250 g/m2, v různé šíři – od 297 mm do 1067 mm, v různých návinech od 25 m, přes 50, 100, 150 m takřka bez omezení, to vše na dutinkách 50 nebo 76 mm. Zakázkově zpracujeme i jiné, nestandardní formáty a náviny.

Velkoobchod s papírem PAPÍR PARTNER S.R.O.

Na stránkách našeho e-shopu je Vám k dispozici náš široký sortiment za příznivé ceny: největší zastoupení má plotrový papír v rolích pro kvalitní tisk, standardní xerografický papír (standardní formát A4) v bílém i barevném provedení pro každodenní použití nebo speciální xerografický papír Color Copy pro laserový tisk a kvalitní barevné kopírování, dále papír pauzovací, využívaný pro kopírování či jako kvalitní a cenově výhodnější alternativa projekčních folií, nebo papír faxový, určený pro technologii termo faxů.

Velkoobchod s papírem PAPÍR PARTNER S.R.O. Vám nabízí nejen papírový sortiment, ale také širokou paletu samolepících folií Grafitack nebo průhledné folie pro tiskovou technologii injekt. Uspokojíme také Vaši poptávku po speciálních materiálech pro velkoplošný tisk – bannery, samolepící materiály, billboardové papíry, meshe, plátna včetně deskových materiálů – forex, kappa a pod.

Na náš velkoobchod papírem se neváhejte obrátit také v případě polygrafické výroby, rádi pro Vás zpracujeme nabídku na míru dle Vašich požadavků.