Historie CV

Vše pro tisk všeho druhu – to je velkoobchod papírem CV, správný a spolehlivý partner pro kancelář i domov, běžný tisk či kopírování i náročné polygrafické práce. Na trhu působíme již od roku 1991 a po celou tuto dobu svým zákazníkům poskytujeme kvalitní papír všeho druhu od xerografického papíru a papírových obálek různých rozměrů přes speciální světlotiskový papír Diazo, materiály pro velkoplošný tisk - bannery, samolepící fólie, papíry, PVC desky a v neposlední řadě běžný kancelářský sortiment.  

Výroba papíru CV

formátovací stroj na papírové jumbo role

Jsme jedni z mála výrobců papírových rolí pro velkoplošné plotry a kopírovací stroje. Můžeme zpracovávat různé gramáže papíru od 50 – 250 g/m2, v různé šíři – od 297 mm do 1067 mm, v různých návinech od 25 m, přes 50, 100, 150 m takřka bez omezení, to vše na dutinkách 50 nebo 76 mm. Zakázkově zpracujeme i jiné, nestandardní formáty a náviny.

Velkoobchod s papírem CV

Na stránkách našeho e-shopu je Vám k dispozici náš široký sortiment za příznivé ceny: největší zastoupení má plotrový papír v rolích pro kvalitní tisk, standardní xerografický papír (standardní formát A4) v bílém i barevném provedení pro každodenní použití nebo speciální xerografický papír Color Copy pro laserový tisk a kvalitní barevné kopírování, dále papír pauzovací, využívaný pro kopírování či jako kvalitní a cenově výhodnější alternativa projekčních folií, nebo papír faxový, určený pro technologii termo faxů.

Velkoobchod s papírem C&V Vám nabízí nejen papírový sortiment, ale také širokou paletu samolepících folií Grafitack nebo průhledné folie pro tiskovou technologii injekt. Uspokojíme také Vaši poptávku po speciálních materiálech pro velkoplošný tisk – bannery, samolepící materiály, billboardové papíry, meshe, plátna včetně deskových materiálů – forex, kappa a pod.

Na náš velkoobchod papírem se neváhejte obrátit také v případě polygrafické výroby, rádi pro Vás zpracujeme nabídku na míru dle Vašich požadavků.